Валентина Сампайо стає першою транс-моделлю Sports Illustrated

Валентина Сампайо стає першою транс-моделлю Sports Illustrated

Про Валентину Сампайо

У 2014 році компанія з виробництва одягу припинила роботу Сампайо через її початкове завдання моделювання через визнання її трансгендером. Хоча насправді очікувалося, що вона буде в числі їхніх рекламних проектів, компанія, яку вона насправді не розкрила, повідомила їй, що назва бренду насправді була традиційною, а її власні клієнти, безумовно, не будуть реагувати на трансгендерний дизайн. Незважаючи на цю перешкоду на самому початку своєї професії, вона вперше залишила позаду свій домашній стан Сеара, щоб почати діяти в приватному фільмі в Ріо-де-Жанейро, який пізніше дебютував на São Paulo Style Full week.

У листопаді 2016 року вона пройшла свій перший шлях на São Paulo Style Full week. Відразу після цього L’Oréal створила короткий фільм про Сампайо, який вони запустили на Worldwide Women’s Time, а також пізніше бізнес зробив її серед амбасадорів бренду компанії. Насправді вона є представником L’Oréal Paris разом з низкою інших бразильських жінок, серед яких: Граці Массафера, Таїс Араужо, Хуліана Паес, Ісабелі Фонтана, Емануела де Паула, Агата Морейра, а також Софія Абрагао.

Досягнення

вона насправді не є незнайомою людиною для заробітку. У 2017 році вона в кінцевому підсумку стала першою транс-леді, яка мала укласти угоду зі Style Paris. Через 2 роки вона насправді була першим вільним трансгендерним дизайном, який працевлаштувався через Victoria’s Trick. В даний час у 2020 році 23-річна Валентина Сампайо продовжує боротися з перешкодами на модельному ринку, оскільки в кінцевому підсумку стала першою трансгендерною жінкою, яка була включена в детальну проблему купальників спортивних заходів.
Бразильський дизайн насправді назвали одним із «початківців» видання 2020 року, а також дизайном цілісного білого кольору через Haus of Fuchsia Lemonaid, а також мерехтливого темно-коричневого купальника через Triangl.
Спортивні заходи Detailed (SI) насправді в кінцевому підсумку стали відомим брендом у світі моделювання. Його власна проблема з купальниками фактично включала кілька найефективніших марок у галузі, тому що представила 56 років тому. Сампайо фактично підписується в ексклюзивному рейтингу разом із такими знаменитостями, як фінансові установи Хайді Тайра та Клум.

Останнім часом трансгендерні дизайни фактично набувають популярності – приземлення «першим», як-от угоди з публікацією, проекти зачарування, а також зони на шляху. Індивідуальні поїздки фактично також обговорювалися для широкої громадськості. У 2019 році дизайнер Сполучених Штатів Натан Вестлінг, раніше Наталі, окреслив свій вибір у напрямку зміни в спеціальній доповіді разом із Design. Він фактично залишився займатися дизайном для провідних брендів, зокрема закрити шлях Хельмута Ланга на сезон літо-весна 2020 року на брендовому New York Style Full week.

Оцінка

Для Sampaio, зміна має на увазі як показувати через екземпляр, так і розповсюджувати подібне, а також схвалювати одну особу щоразу. «Я думаю, що набагато кращі люди розробляють набагато кращий глобус для всіх, а також я маю на увазі будь-який тип, а також усіх, хто, наприклад, відчуває упередженість через те, що, безперечно, не відповідає вимогам суспільства». Її сповіщення про земну кулю є серед гучного співчуття. Вона обіцяє наполегливо досягати своєї мети щодо рівних прав, а також продовжувати підбадьорювати людей, які насправді є маргіналізованими. Сампайо закінчила свій есе разом із вдячністю.
«Спасибі, SI, за те, що дивишся, а також цінуєш мене таким, яким я є насправді. За те, що я розумію, що більше за все, я насправді індивідуальний. Дякую, що підтримав мене в розповсюдженні сповіщень про лайк, співчуття та єдність для ВСЕ”. Її досконалість як дизайну насправді не відбулася швидко, боротися з важкою боротьбою проти дискримінації, проте вона визнає, що її стан дає їй шанс заслужити вигідну відзнаку. Після цього Сампайо вважає, що це насправді її обов’язок захищати транснаселення Бразилії. «Я визнаю, що я насправді серед щасливчиків, — пише вона в SI, — а також моя мета — поважати це якнайкраще».