7 гарячих страв, щоб зігріти день

7 гарячих страв, щоб зігріти день

про їжу

Сьогодні більшість харчових продуктів, необхідних через постійно зростаюче населення земної кулі, фактично забезпечується завдяки комерційному ринку харчових продуктів, який створює харчові продукти разом із екстенсивним сільським господарством, а також розповсюджує їх за допомогою складної обробки страв, а також органів циркуляції їжі . Цей орган традиційного землеробства значною мірою залежить від невідновлюваних джерел палива, що означає, що їжа, а також сільськогосподарське тіло є одними з значних учасників зміни навколишнього середовища, відповідаючи за 37% загальних викидів тепличного палива. Вирішення рівня вуглекислого газу в харчовому продукті, а також споживання їжі є важливими кроками до зменшення глобальної реакції на зміну навколишнього середовища.

саме тому це насправді найкраща їжа на планеті

 

 

1. Французький салют, Гонконг

На відміну від свого еквівалента недільного сніданку, який дуже обмежений, французький салют у гонконгському стилі нагадує смажені у фритюрі обійми. Два предмети салюту фактично змащують арахісовим маслом або навіть варенням кайя, кладуть у яєчне тісто, смажать у фритюрі у вершковому маслі, а також пропонують разом із ще великою кількістю додаткового масла, а також багато сиропу. Найкращі страви Гонконгу, які найкраще смакують перед обстеженнями холестерину.

2. Парм птиці, Австралія

Розморожений пармезан, а також сир моцарелла, а також гострий часниковий томатний соус, политий верхівкою філе птиці – відвідувачі австралійських пабів вважають цю нібито італійську страву дуже особистою. Тому що вони створюють це ефективно, немає жодного фактора для припущення.

3. Хумус, Центр Східної

Цей простий центральноазіатський розклад, створений разом із нутом, часником, екстрактом лимона, а також тахіні, фактично став основним продуктом для холодильників у всьому світі. Ця апетитна страва з уподобаннями чудова як соус, разом із хлібом, м’ясом, овочами, квасолею або навіть – послухайте нашу команду – на рисовому коржі Marmite.

4. Краб чилі, Сінгапур

Ви не можете поїхати до Сінгапуру, не спробувавши його власного гарячого, недбалого, м’ясного. Хоча, безперечно, насправді існує багато способів приготування краба (разом з темним перцем, солоним яєчним жовтком, запеченим із сиром тощо), краб чилі залишається регіональним бестселером. Гарячий томатно-чилі соус має тенденцію розбризкуватися, тому власне, вам доводиться витирати будь-що разом із маленькими булочками манту.

5. Кленовий сироп, Канада

Ви коли-небудь намагалися їсти млинець без кленового сиропу? Це як споживання шматка картону. Погано готовий картон. Насправді, подарунок Канади для мам і тат у всьому – киньте трохи кленового сиропу на брокколі дитини, а також подивіться, що саме відбувається – створює практично все, що справді варто спробувати. Передайте картон, не соромтеся.

6. Риба і картопляні чіпси, Єдина імперія

Все, про що насправді йдеться, тому що 1860-ті роки не можуть бути насправді виконаними багато неправильно. Основним продуктом курсу вивчення англійської вікторіанської епохи насправді є хрустка зовні та м’яка всередині їжа, яка складається з легких базових страв без прикрас.

7. Ankimo, Японія

Тож кому до смаку шматочок печінки морського чорту та трохи тертого дайкона? Ідея, звичайно, ні – все одно ви програєте серед останніх фантастичних прийомів суші, цінного анкімо. Морський чорт/риба-удильник, які несвідомо показують власну печінку після прихильників елітних суші, насправді знаходяться під загрозою зникнення через індустріальну риболовлю в Інтернеті, що завдає шкоди власному середовищу морського дна, тому цілком можливо, що ankimo насправді не існуватиме ще довго. Якщо ви спотикаєтесь у бархатистому, але дивно світлому делікатесі будь-коли швидко, подумайте про перевагу – ви не будете шкодувати сумління, намагаючись одні з найкращих страв у Японії.